Dětská tabule a dětský stůl

Informace:

Přidané: 2018-02-20
Kategorie: blog

Štítky článku:


Dětská tabule a dětský stůl

Projít ložnice, s výjimkou jednoho, jsou vaše děti. Aby postele, že mám zanedbaný, přesuňte věci na jejich místo, se prádlo v koších. Ve skutečnosti na zavírání, Realitní kanceláře a otec pěti dětí, který skončil jako Kupujícího agent mi řekl, že on jen věděl, že děti tam žil, protože jejich jména byla na stěnách ložnice.

Pro někoho, s manželem, s dětmi, s častými hosty, ložnici určitě dělá hodně smysl. Každý z dřevěné židle byly natřeny v jiné barvě latexové barvy, pak horní vrstvou. Moje dcera byla otravovat pro ložnice člověka - líbí se mi vaše safari nástěnná malba, snad budu mít statečný a namalovat něco na zeď za ní.

Jen nevzdávejte to příliš snadno; ložnice zdobení může být zábava, to není moc práce (v porovnání s, řekněme, kuchyně člověka) a bude mít za následek něco, co vás nebo vaše děti se mohou těšit na let. Světlejší barvy jsou název hry zde, jako děti obecně milují. Dekorace od moře; skleněné rybářské plesy, rybářské sítě na stěnách, mušle, náladový plněné ryby, obrazy oceánu scény, barvy modré, zelené a písek, kokosový strom malované na jedné stěně.

Většina lidí bude raději světlé pastelové barvy pro ložnice, ale neomezujte se příliš daleko. Storage Platform ložnice sady jsou skvělý způsob, jak přidat dual funkce s jediný kus nábytku. Někdy ložnice nemusí být dostatečně velké, aby ubytovat úložiště pro oba manželé nebo v případě, hádám, že pokoj je ložnice a kancelář.

Bílá platforma postel s úložným prostorem je ideální volbou pro dětský pokoj, protože barva může být snadno uzavřeno s jinými komponenty nebo speciální téma.

Všechny produkty najdete v obchodě:

Copyright © 2017 Levné dětské postýlky