Matrace do postylky

Informace:

Přidané: 2018-10-01
Kategorie: blog

Štítky článku:


Matrace do postylky

Zatím jsem nějak nepochopila význam lehátka - stejně by v něm dítě nemělo být příliš dlouhou dobu, ve chvíli, kdy se začíná zvedat do sedu, by se do něj nemělo dokonce umisťovat vůbec - proč ho potom tedy pořizovat??? Jako bezpečné odložení dítka je lehátko super, ale jen na kratičkou chvíli, aby si dítě neničilo záda a nezlenivělo. Rozměry lehátka - počítají-li rodiče, že budou lehátko jejich děti užívat delší dobu.

Váha a nosnost lehátka - rodiče ocení nízkou nosnost lehátka pro snazší přenášení, které může být komfortnější také pomocí popruhů. Výrobci se předhánějí v nápadech a vylepšeních, a proto je dnes možné zakoupit lehátko pro miminko , které nabízí repertoár třeba osmi melodií, jemné vibrace, světelné efekty a samozřejmostí ve výbavě jsou hrazdičky se závěsnými hračkami, které podporují jemnou motoriku děťátka. Váha klasických lehátek se pohybuje okolo 4 kg. Jsou vhodná pro miminka od narození27 do přibližně 10 kg.

Také miminko získá pobytem v lehátku mnohem širší rozhled po okolí, možnost pohodlného odpočinku nebo, je-li tato pomůcka vybavena např: hrazdičkou s hračkami , stává se i skvělým místem pro chvilku strávenou zábavou. Lehátko pro miminko je výborná pomůcka pro rodiče, do které mohou své miminko na chvíli bezpečně umístit a přitom jej mít neustále na dohled. Pro úplně malá miminka jej lze použít jako houpací…

Pro opravdovou bezpečnost jsou lehačky a houpačky vybaveny bezpečnostními pásy, abyste měli jistotu, že Vaše miminko nevypadne. Jinak balonky a nějaká domácí houpačka mi u vás přijdou jako super nápad, nebylo by možná ani špatné Nině udělat nějaký smyslový koutek.


Copyright © 2017 Levné dětské postýlky