Projekt s názvem Ljuba reprezentuje dvougenerační příbytek

Informace:

Přidané: 2018-01-26
Kategorie: blog

Štítky článku:


A když už se mi to uspání podařilo, vrčela jsem celý večer na Motýla, že je televize moc nahlas, že má ledničku zavírat tišeji a že si má dávat pozor, aby mu neupadla vidlička na naši dlážděnou podlahu, protože by to mohlo Motýlka vzbudit.

Takže jsem za ním několikrát za noc lítala z ložnice po schodech dolů a mnohokrát si přitom málem nabila nos. Ale já už věděla, že ten třetí pokoj bude dětský pokojíček pro naše dítě. Pokud totiž na takové bydlení není dobrá vůle, nepomohou nám žádné technické vychytávky „. A pamatujme na pohádku třech groších - každý z grošů, který věnujeme svým rodičům či prarodičům, je splátka nevyčíslitelná dluhu, který vůči nim máme.

Projekt s názvem Ljuba reprezentuje dvougenerační příbytek navržen podle uvedených zásad - funguje nejen horizontálně - v rámci jednoho podlaží, ale i vertikálně. Pokud nám to dispozice bytu umožní - situujte dětský dřevěný nábytek pokoj pro starší generaci přesně podle konkrétních přání. Pokud to prostor umožňuje, měli bychom ho rozčlenit na jasně definované prostory nejen podle funkce, ale i podle věku.

No a nejlepší je na tom rodina s dvougenerační rozdílem, tedy babička s vnučkou ( a případně s pravnoučat ). Ať už je složení obyvatel jakékoliv, zásady jsou dětský nábytek z masivu společné. Bydlení je drahé, není divu, že se mladé rodiny stěhují do domů či bytů k babičkám a dědečkem, ale jen málokdy si obě strany uvědomují všechny nástrahy takového kroku. Důvody tohoto dětský nábytek stavu však nehledejme v náhlém procitnutí starší i mladší generace, které si najednou uvědomili vzájemnou potřebu a lásku.


Copyright © 2017 Levné dětské postýlky